Polohovatelná postel

Adjustable Set: komfortní elektricky polohovatelná postel

Skvělý způsob, jak si zajistit dokonalý spánek. Náš rychlý způsob života a stres může často vést k nepříjemnému pnutí krku a ramen, bolesti zad a nespavosti. Nastavitelná postel Adjustable se doporučuje pro zlepšení zdraví a pohody. Hlavními výhodami elektricky nastavitelné postele jsou:
 

Uvolnění zad

Naše páteř má záhyby. Spaním na rovném povrchu nemají tyto záhyby dostatečnou podporu a v kombinaci se stresem dochází k nespavosti a bolesti zad. Nastavitelná postel s pěnovou matrací přirozeně a bez námahy dodává tělu podporu. Tělo je tak v přirozené pozici a nespavost a bolest postupně mizí.
 

Pnutí v oblasti krku a ramen

Toto nepříjemné pnutí je často způsobeno velkým stresem. Vyvýšením horní části těla se dostane krku a ramenům podpory a nastavením různých masáží krku a ramen bolest postupně ustupuje, a to přirozeně a bez námahy.
 

Problémy krevního oběhu

Spánek na tvrdé, rovné ploše často způsobuje tlakové body na různých částech těla. V místě těchto bodů dochází ke zhoršení krevního oběhu, což vede k nespavosti, znecitlivění rukou a nohou a pocitu únavy po probuzení. Paměťová pěna v naší matraci reaguje na tělesné teplo a dodává ho tam, kde je nejvíce potřeba. Díky tomu nedochází k tvorbě tlakových bodů a problémům krevního oběhu, což vede k lepšímu a kvalitnějšímu spánku.
 

Astma a dýchací potíže

Přizvednutím horní části těla se snižuje tlak na plíce a dýchání je snadnější. Mnoho doktorů často doporučuje takovou polohu spánku, která umožňuje plicím pracovat bez námahy. Dýchací potíže mohou být také způsobeny nahromaděním tekutiny, což lze snížit přizvednutím nohou. Tekutiny tak vstoupí do oběhového systému a mimo plíce.  Pacienti trpící astmatem si polohovací postele velmi pochvalují. Pozice se zvednutou horní částí těla jim usnadňuje dýchání a zlepšuje jim spánek.
 

Pohodlí

Adjustable Vám umožní snadno a rychle zajistit pohodlí při čtení, sledování televize apod. Zvolením nejvíce vyhovující polohy umožníte Vašemu tělu dokonale relaxovat.