O NAŠICH MATRACÍCH

Dámy a pánové,
děkujeme Vám, že jste navštívili náš internetový obchod s matracemi.
Naše společnost se zabývá přímým prodejem matrací, což znamená, že pracujeme bez zprostředkovatelů a produkt putuje z výroby rovnou do Vašich ložnic.
Díky dlouholetým zkušenostem, využití nejmodernějších technologií, jakož i znalosti očekávání našich zákazníků umíme uspokojit potřeby všech těch, kteří si chtějí dopřát opravdu zdravý a klidný spánek.
Matrace z nabídky tohoto obchodu představují top výběr spojující v sobě ty nejkvalitnější materiály a technologická řešení. Naše modely jsou nesrovnatelně komfortnější než konkurenční cenově srovnatelné matrace, přičemž vynikají i dlouhou životností.
Našim hlavním cílem je poskytovat nejvyšší možnou kvalitu při zachování příznivé ceny.
Veškeré prezentované modely jsou exkluzivní a originální. Z hlediska použitých materiálů zde najdete latex, Comfort pur pěnu, Flexi studenou pěnu, Visco paměťovou pěnu … stejně jako širokou škálu unikátních potahových materiálů.
Prémiová je i výška našich matrací, která dále umocňuje kvalitativní vlastnosti produktů.
Balení matrací odpovídá potřebám a zvýšeným nárokům zásilkového obchodu. Pozornost, která je mu věnována zajistí, že se zboží dostane až k Vám domů čisté a neponičené.
Na sto procent si zde můžete vybrat model, který nezklame Vaše očekávání, neboť vyjímečný komfort, příjemnou relaxaci a zdravý spánek nabízejí všechny naše matrace.

Pro každodenní radost ze života DIREKTO s.r.o.

Obchodní podmínky | Reklamační formulář | Odstoupení od smlouvy | Kontakt